Związek Syndykalistów Polski - sekcja Wrocław

Nadodrze kontratakuje 2, 100% benefit na Akcję Lokatorską

19 lutego w CRK (ul. Jagiellończyka 10c/d):

100% Benefit na Akcję Lokatorską
Nadodrze Kontratakuje vol.2

Cały dochód przekazujemy na nowo powstała inicjatywę – Akcja Lokatorska, ani DJ, ani miejsce, ani organizatorzy, ani nagłośnieniowiec, nie zarabiają na niej złotówki.

Grają:
Patq (Free Mind Section) Dubstep/Jungle
Clicker (Free Mind Section) Dubstep/Jungle
Rudy (Młotek)Jungle/DnB
Garbaty (Młotek)Jungle/DnB

start 21:00
TAX: 10 PLN
w środku: vegańskie jedzenie

Akcja Lokatorska ( http://akcjalokatorska.razem.cc/ lub http://nadodrze.org/ ) to oddolna organizacja mieszkańców i mieszkanek Nadodrza zainicjowana przez wrocławską sekcję Związku Syndykalistów Polski. Jej celem jest przede wszystkim włączenie lokalnej społeczności w dyskusje dotyczącą „rewitalizacji” okolicy, która jak na razie planowana jest całkowicie bez dialogu społecznego. Zadania Akcji Lokatorskiej to także obrona prawa do godnych warunków mieszkaniowych (tak osób mieszkających w zasobie komunalnym, jak wynajmujących mieszkania na zasadach komercyjnych), upowszechnianie działań wspomagających rozwój demokracji bezpośredniej (w imię hasła „nic o nas bez nas”) i integracja społeczności lokalnej.

Głównym kosztem jaki ponosi Akcja Lokatorska jest wydawanie lokalnej gazetki „Nasze Nadodrze” (poprzednie dwa numery możecie zobaczyć na stronie internetowej organizacji), która w u ma comiesięczny nakład 2000 sztuk i ma stanowić główne medium lokalne Nadodrza.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.